Wat zeg je? – Inga Mol
De taal van het lichaam bij de verzorging van kinderen.
Bekijk/bestel het boek Wat zeg je? – Inga Mol
U kunt de boeken ophalen bij Bruna of thuis laten bezorgen. Geen verzendkosten!
Baby’s en kleine kinderen worden heel veel aangeraakt. Ze hebben nog geen woorden. Voor het kleine kind is de aanraking letterlijk het meest veelzeggende in zijn bestaan. Het is zijn eerste taal.
Hoe je die taal kunt leren verstaan én spreken, is het onderwerp van dit boek. ‘Wat zeg je?’ is voor iedereen die kinderen verzorgt en voor iedereen die met kinderen werkt.
Recensie
Door baby’s en kleine kinderen op een affectieve manier aan te raken kun je hen enorm helpen in hun ontwikkeling. In dit boek is beschreven hoe aanraking een effect heeft op de ontwikkeling van zelfvertrouwen en ook de zin om te ontwikkelen. Aan de hand van lieflijke en lichte schetsen wordt de tekst ondersteund. De schrijfster geeft veel tips en praktische handelingen die in de dagelijkse verzorging van een kind toegepast kunnen worden. Het boek geeft geen heel vernieuwende inzichten, maar door de ruimte die het onderwerp krijgt, kan het wel een bepaald bewustwordingsproces opstarten. Geschikt voor mensen die voor het eerst ouder worden of mensen die op een andere wijze bij de verzorging van kleine kinderen betrokken zijn. Drs. M.L. de Jager
Boekbespreking over dit boek. (M. Hufen – Bron: NSSI)
- Auteur Inga Mol
- Uitgever Reed business
- ISBN 9789035231603
- ISBN10 9035231600
- Bindwijze Gebonden
- Productsoort boek
- Categorie Verzorging Baby’s, Peuters & Kleuters
- Leeftijd Volwassenen
- Verschijningsdatum april 2010
- Aantal pagina’s 95
- Formaat 248 x 174 x 12 mm.
- Taal Nederlands
- Annotatie Rugtitel: Wat zeg je?